(تصاویر) «نیاز» آمد، «پایتخت» متوقف شد
مجموعه تلویزیونی مناسبتی «نیاز» به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی از امشب به روی آنتن شبکه یک می‌رود.

«نیاز» سریال جدید حسین سهیلی‌زاده است که در ایام شب‌های قدر و به مدت یک هفته از شبکه یک پخش خواهد شد.
 
این مجموعه تلویزیونی درباره زوج جوانی به نام‌ پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند. در بازگشت به وطن، سیما، مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می‌بیند. این آشنایی واکنش‌هایی را در خانواده برمی‌انگیزد و داستانهای مختلفی را شکل می‌دهد.
 
این سریال در شش قسمت 40 دقیقه‌ای تولید شده است و از امشب رأس ساعت 22 و به جای سریال «پایتخت» پخش می‌شود.

بهاره افشار، شهرزاد کمال زاده، حدیث میرامینی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، عمار تفتی، رز رضوی، سیروس میمنت، آرش تاج تهرانی و کیمیا ملاحی (بازیگر خردسال) از بازیگران این مجموعه تلویزیونی مناسبتی هستند مقابل دوربین محمد افسری رفتند.
 
به گفته تهیه کننده سریال نیاز، قصه این مجموعه تلویزیونی یک ملودرام اجتماعی است که دو موضوع را روایت می کند یکی ترویج فرهنگ یتیم نوازی در جامعه و دیگری چالش هایی است که بین انسان ها به وجود می آید.
 
سریال «نیاز» می‌خواهد بگوید زمانی که مردم از فرهنگ اصیل خودشان یعنی باورهای دینی و مذهبی دور می شوند، دچار چه چالش هایی فردی و اجتماعی خواهند شد.
 
ایرج محمدی همچنین درباره آخرین وضعیت تولید این سریال هم گفت: تاکنون تصویربرداری بیش از 80 درصد مینی سریال نیاز انجام شده است و فیلمبرداری کار تا روز سه روز دیگر به اتمام می رسد.
 
او ادامه داد: گروه تولید هم اکنون در منطقه اقدسیه تهران و در لوکیشن منزل سمیرا (رز رضوی) هستند و شهرزادکمال زاده،کامران تفتی، رز رضوی و کیمیا ملاحی بازیگر خردسال امروز جلوی دوربین رفتند.
 
قرار است پس از پایان این مجموعه تلویزیونی جمعه، نوزدهم تیر ماه ساعت 22 خلاصه قسمت های پخش شده سریال نیاز پخش شود.
 
عوامل این سریال عبارتند از: سرپرست نویسندگان عباس نعمتی، مدیر فیلمبرداری محمد افسری، آهنگساز فردین قره گزلو، صدابردارمهدی آزادی، مدیرتولید اصلان مرتضایی، برنامه ریز امیرسلیمانی، تدوین امین عابدی، تیتراژ امیر ولی خانی و عکاس هلیا رضایی.
 
پخش مجموعه تلویزیونی «پایتخت» از شنبه، بیستم تیر ماه ادامه خواهد یافت.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال های شب قدر

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال های شب قدر

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال های شب قدر

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,سریال های شب قدر

 

اخبار فرهنگی - ایسنا

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه