صابر ابر: جیرانی کاری کرد که دیگر سراغ سینما نروم

ایران بانو دات کام

اخبار,اخبار فرهنگی ,تصاویر صابر ابر

 

اخبار فرهنگی - چرا کارگردان باسابقه سینما به حرف های تهیه کننده اش گوش داد؟
صابر ابر: جیرانی کاری کرد که دیگر سراغ سینما نروم

صابر ابر بازیگر جوان سینمای ایران در یکی از تاره ترین گفتگوهایش با انتقاد از فیلم خواب زده ها فریدون جیرانی حضورش در این فیلم را تنها اشتباه کارنامه بازیگریش دانسته است.

صابر ابر که در سالهای اخیر بواسطه لحن خاص خنده اش و میمیک خاصی که حین عصبانیت از خودش در فیلمها ارائه می دهد شناخته می شود و در خواب زده ها در نقش یک خواننده رپ بازی کرده گفته است: خیلی صادقانه می گویم تنها اشتباهی که اخیرا مرتکب شده ام بازی در فیلم جیرانی بوده است. نه تنها دفاعی درباره فیلم ندارم که برای اولین بار می گویم از اینکه در این فیلم بازی کرده ام عذرخواهی می کنم.

ابر در گفتگو با کریم نیکونظر و یحیی نطنزی در مجله 24 ادامه داده است: فیلم آقای جیرانی به چه دلیل به چنین سرنوشتی دچار شد؟ جیرانی کارگردان بیسوادی است؟ نه اتفاقا ایشان جزو آدمهای باسابقه سینمای ماست که سالها کار، تدریس و نقد کرده اما فکر میکنم نتیجه خواب زده ها هیچ ربطی به کارگردانی که من می شناسم ندارد.

صابر ابر با اشاره به نقش تهیه کننده خواب زده ها یعنی رحمان سیفی آزاد در بروز اشتباهات در این فیلم خاطرنشان ساخته است: نمیدانم چطور جیرانی به اشتباه تن دادند و حاضر شدند همه حرفهای تهیه کننده را گوش دهند. نمیدانم چطور حاضر شدند در پایان فیلم مرا خیس نشان دهند در حالی که معلوم نیست به چه دلیل خیس شده ام.

وی افزوده است: من فکر میکردم خواب زده ها بناست یک کمدی فانتزی از کار دربیاید. کلی درباره اش حرف زده ��ودیم و یک ماه و نیم پیش تولید داشتیم. همین چیزهای ترسناک باعث میشود دیگر سراغ این نوع سینما نروم.
اخبار فرهنگی - میزان

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه