قیمت بلیت سینما‌ها در سال ۹۴ شناور شد

ایران بانو دات کام


اخبار,اخبار فرهنگی ,قیمت بلیت سینما

قیمت بلیت سینماهای ممتاز در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، روزهای نیمه بها ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و شنبه تا چهارشنبه ۶ هزار تومان تعیین شده است.

براساس مصوبه شورای صنفی نمایش قیمت بلیت سینما‌ها در سه گروه مدرن، ممتاز و درجه یک در سال ۹۴ در ایام هفته به‌صورت شناور و به سه قیمت مختلف فروخته می‌شود.
 
غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) در گفت‌و‌گو با ایلنا، با اشاره به جلسه امروز شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز پیشنهاد افزایش قیمت بلیت سینما‌ها در سال ۹۴ مطرح شد که با اصلاحاتی این پیشنهاد مصوب و قرار شد از ابتدای سال ۹۴ اجرایی شود.
 
وی افزود: بر این اساس قیمت سینماهای مدرن شامل پردیس‌های سینمایی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۸ هزار تومان، روزهای نیمه بها ۴ هزار تومان و شنبه تا چهارشنبه ۷ هزار تومان تعیین شده است.
 
قیمت بلیت سینماهای ممتاز در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، روزهای نیمه بها ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و شنبه تا چهارشنبه ۶ هزار تومان تعیین شده است.
 
قیمت بلیت سینماهای درجه یک در روزهای پنجشنبه و جمعه ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، روزهای نیمه بها ۳ هزار تومان و شنبه تا چهارشنبه ۵ هزار تومان تعیین شده است.
 
وی درباره سایر مصوبات جلسه امروز شورا گفت: فیلم روباه از روز چهارشنبه ۲۷ اسفند در گروه سینما فرهنگ اکران می‌شود و بعداز پایان این فیلم سینما فرهنگ به گروه هنر و تجربه اختصاص پیدا می‌کند و سینما آزادی از گروه هنر و تجربه حذف می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز وضعیت فروش فیلم‌ها در سال ۹۳ بررسی شد؛ گفت: فروش فیلم‌ها در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ از ۶۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش فروش و مخاطب داشته است و ۵ مجموعه آزادی، کوروش، هویزه مشهد و پردیس ملت و زندگی بیشترین فروش را داشته‌اند.
 
فرجی درباره وضعیت آیین‌نامه شورای صنفی نمایش در سال ۹۴ گفت: بررسی این آیین‌نامه و جزییات آن باتوجه به اینکه انتخابات خانه سینما به تازگی برگزار شده و باید نمایندگان جدیدی در جلسه شرکت کنند؛ به سال ۹۴ موکول ش��.


اخبار فرهنگی - ایلنا

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه