همسر دروازه‌بان استقلال فیلمنامه «پژمان2» را می‌نویسد

ایران بانو دات کام

همسر دروازه‌بان استقلال فیلمنامه پژمان2 را می‌نویسد

سوگل طالب لو همسر وحید طالب لو دروازه بان استقلال که علاقه فراوانی به نویسندگی دارد این روزها سرگرم نوشتن سریال «پژمان2» است؛ آن هم تحت نظر مهراب قاسم خانی که استاد فیلمنامه نویسی وی است.

وی با اشاره به اینکه علاقه ای به این ندارد که بواسطه همسرش شناخته شود می گوید: یک سری از دوستانم وقتی متوجه می شوند من همسر آقای طالب لو هستم تعجب می کنند چون من خیلی کلاس می روم و معمولا در کلاس ها این مساله را عنوان نمی کنم مثلا الان کلاس فیلمنامه نویسی آقای تقوایی میروم و فقط چون فیلمنامه ام در مورد فوتبال بود، ایشان از من پرسیدند اطلاعاتی درباره فوتبال داری و من خودم را معرفی کردم.


وی در گفتگو با "تماشاگران امروز" ادامه میدهد: تازه اینجا بود که تقوایی فهمید همسر وحید هستم و از من خواست به وحید بگویم مبارزه کند و حق خودش را بگیرد.
این همسر فوتبالی می افزاید: از دبستان و دبیرستان همیشه معلم های ادبیاتم می گفتند سراغ نویسندگی برو. حتی اساتید دانشگاهم با وجود اینکه رشته من حسابداری بود این استعداد را در من شناخته بودند. این اتفاق ها که رخ داد و من ازدواج کردم و دیدم هیچ چیز غیر از نوشتن من را آرام نمی کند شروع کردم به نوشتن داستان زندگی وحید ،این درست زمانی بود که اوضاع خوبی نداشتیم و من باید به وحید روحیه میدادم تا تمرین را کنار نگذارد.


سوگل طالب لو که بعد از ازدواج با دروازه بان استقلال دوست دارد با نام خانوادگی همسرش او را بشناسند درباره روزی که همسرش دچار حادثه در زمین فوتبال شد خاطره جالبی دارد. او می گوید: فردای روزی که وحید جراحی کرده بود چون من شب هم پیش او مانده بودم فرصت نکرده بودم بیایم خانه و لباس بیاورم آمدم خانه و چون نیاز به ریکاوری داشتم و هیچ چیز مثل ورزش من را ریکاوری نمی کند نیم ساعتی شنا کردم و برگشتم بیمارستان و به وحید گفتم یه رازی دارم، الان خیلی خوشحالم چون رفتم شنا کردم و آمدم و کلی سر این موضوع خندیدیم و وحید اذیتم می کرد که می خوای رازت را لو بدم .


این بانو درباره کارهای آماده انتشار خود بیان می دارد: یک سری داستان کوتاه دارم یکی در مورد جنگ و یکی دوتا هم در مورد فوتبال که یکی از این فوتبالی ها داستان بچگی یک فوتبالیست معروف است که خیلی از خاطرات وحید در آن استفاده کردم. یکی از لحظات خوب ما این است که وحید می نشیند خاطرات بچگی اش را برای من تعریف می کند . این کتاب هنوز به مرحله چاپ نرسیده چون مجموعه داستان کوتاه اقلا باید شش هفت داستان باشد و من هنوز باید یکی دو داستان دیگر بنویسم.


وی ادامه میدهد: در این کتاب هیچ اشاره ای به وحید نمی شود؛ من در مورد این فکر کردم که شاید یک روزی یک کتاب بنویسم به اسم خود وحید طالب لو.
سوگل درباره حضورش در کلاسهای قاسم خانی می گوید: الان در کلاس های مهراب قاسمخانی هر کدام یک قسمت از سریال "پژمان2" را زیر نظر پیمان و مهراب قاسمخانی می نویسیم. مهراب خیلی در این زمینه به ما کمک می کند. من در دوره ای به کلاس های محراب رفتم که فهمیدم هنوز هم آدم های دوست داشتنی هستند.
اخبارفرهنگی - تماشاگران امروز

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه